весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/19/novii_opalyuvalnii_sezon_u_kirovogradi.htm
Новий опалювальний сезон у Кіровограді – іспит готовності. Добігає кінця спекотне літо, проте для тепловиків, власників житлових будинків у розпалі підготовка до початку опалювального сезону.

Цього літа підготовка проводиться за новими Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року N 620/378, якими визначені основні вимоги до підготовки будівель і споруд до опалювального сезону .

Під час підготовки до опалювального періоду власники будівель і споруд (балансоутримувачі) повинні виконати ряд заходів, зокрема : перевірити надійність та забезпечити працездатність інженерного обладнання (внутрішньобудинкових систем тепло-, водо- та електропостачання), провести осклення вікон будівель і споруд, сходових клітин, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах; провести дезінфекцію, дератизацію приміщень вбудованих теплових пунктів та місць прокладення трубопроводів, розташованих у підвалах житлових будинків та інші.

До початку опалювального сезону залишається два місяці, проте ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» завчасно розпочало роботу по підготовці та оформленню Актів готовності до опалювального періоду – адже без оформлення цього документа подача тепла споживачам не допускається.

Враховуючи, що 80 % тепла наші споживачі втрачають через засміченість внутрішньобудинкових систем теплопостачання та неналежний стан утеплення будівель, підприємство разом з інспекцією Держенергонагляду розпочало комісійні обстеження систем теплопостачання багатоквартирних будинків, споруд інших споживачів тепла та перевірку стану готовності до прийому теплоносія. Особлива увага приділяється виконанню власниками будівель (балансоутримувачами) рекомендацій енергоінспекції підприємства, а саме виконанню ремонтно – профілактичних робіт та промиванню устаткування теплових установок і внутрішньобудинкових систем, відновленню теплової ізоляції, відновленню роботи нагрівальних приладів на сходових клітинах тощо.

Прочитати матеріал повністю можна тут