весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/19/jak_provesti_svjatkovi_dni_na_oficiinomu.htm
Як провести святкові дні? На офіційному сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації з'явилась інформація з приводу урочистостей та святкових заходів, які пройдуть у м. Кіровограді з 21 по 24 серпня до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України.

21 серпня
О 14.00 у концертному залі Кіровоградської обласної філармонії
відбудуться урочистості та святковий концерт з нагоди 18-ї річниці Незалежності України. Вручення державних нагород кращим представникам області, а також паспортів громадянам України, які народилися 24 серпня і досягли 16-ти років.

22 серпня
О 7:30 ранку на площі Богдана Хмельницького відбудеться передсвятковий сільськогосподарський ярмарок з нагоди Дня Незалежності України.

О 18:00 у Парку культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня
Конкурс "Міс Дендропарк".


23 серпня
О 9:00 годині ранку з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України відбудеться покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку та церемонія підняття Державного Прапора, вручення паспортів громадянина України, яким виповнилося 16 років.

О 14:00 на районі Старої Балашівки відбудеться свято для мешканців мікрорайону "Киньте все, гармошка грає".


24 серпня
О 17:00 на Площі Кірова відбудеться концерт духової музики

О 18:00 у Парку культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня відбудеться святкова програма до Дня Незалежності України за участю київської групи "Дилема".

О 21:00 - Святковий феєрверк.