весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/18/narodna_samooborona_u_kirovogradi.htm
«Народна самооборона» у Кіровограді зростила молодіжне крило! У Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася презентація молодіжного крила громадянської організації «Народна самооборона».

Очільник кіровоградського молодіжного крила НС Роман Попов розповів присутнім під час презентації журналістам, що наразі у планах організації – проведення екологічно-мистецької акції на Солдатських ставках, а також участь у всеукраїнській акції «День Незалежності на Хортиці», пише Інтернет-видання "весь Кіровоград"

«У п'ятницю, 21 серпня у районі Солдатських ставків ми проведемо прибирання, а також зорганізуємо концерт, конкурси та молодіжну дискотеку», - розповів Роман Попов. Його заступник, Віталій Речець додав, що участь у концерті візьме кіровоградський фольк-рок гурт «Культ», а до прибирання можуть долучитися всі бажаючі.

У презентації молодіжного крила НС взяло участь і обласне керівництво «Народної самооборони» та партії «Вперед, Україно!» - Віталій Попіль та Роман Буданцев. На їх думку, корисні соціально значущі акції, які ініціює та проводить молодіжне крило НС допоможуть залучити до лав організації чимало активної молоді, а головне – зроблять наше місто і життя у ньому кращим та цікавішим.

«Ми запрошуємо інші молодіжні та громадські організації долучитися до прибирання на околицях Кіровограда, а також до конкурсів, концерту та дискотеки, що відбудуться потім», - заявив Віталій Попіль. Він переконаний, що тільки спільна праця, поєднання корисного та цікавого, консолідують місто і його мешканців.

Отже, акція у Кіровограді розпочнеться у п'ятницю, 21 серпня о 16.00. Дістатися до місця акції (Солдатські ставки) можна маршрутними таксі #6 та #107 – треба доїхати до зупинки «Тюльпан», де чекатимуть представники молодіжного крила НС із прапорами. Спершу триватиме прибирання, потім – концерт, конкурси та дискотека.

У суботу ж, 22-го серпня молодь із Кіровограда попрямує до Запоріжжя, де протягом вихідних днів триватиме всеукраїнська акція «День Незалежності на Хортиці». Кіровоградці мешкатимуть у наметовому містечку та прийматимуть участь у всіх акція на древньому козацькому острові.

У вівторок, 25 серпня о 14.00 у Кіровоградському прес-клуб реформ
(адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 20, другий поверх відбудеться прес-конференція керівництва молодіжного крила
«Народної самооборони». Роман Попов та Віталій Речець розкажуть про результати акції у Кіровограді та візит молоді із нашого міста на Хортицю.