весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/18/lozinskomu_shiyut_vimagannja_ta_vikradennja.htm
Лозинському шиють вимагання та викрадення людини. Генеральна прокуратура порушила ще кілька справ стосовно Віктора Лозинського

Про це на зустрічі з президентом заявив генпрокурор Олександр Медведько, інформує Українська правда з посиланням на прес-службу президента.

Зокрема, справи порушені за статтями 146 та 189 Кримінального кодексу України.

Стаття 146 КК - незаконне позбавлення волі або викрадення людини. Карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

Діяння, вчинені організованою групою, або такі, що спричинили тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Стаття 189 – Вимагання. Карається обмеженням, позбавленням волі на строк від п'яти років до дванадцяти років з конфіскацією майна у залежності від тяжкості злочину.

Президент звернувся із чіткою настановою до Генерального прокурора максимально мобілізувати сили правоохоронних органів з метою розшуку підозрюваного Лозінського та розслідування цієї чутливої для суспільства справи до кінця.

Як відомо, Лозинський проходить у справі за фактом насильницької смерті мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника, у заподіянні якої і підозрюється.