весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/18/kirovogradshina_gotuyetsja_do_novogo.htm
Кіровоградщина готується до нового навчального року! Перший заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Негода провела селекторну нараду з керівництвом районних державних адміністрацій, мерами міст обласного підпорядкування, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Світлана Негода жорстко розпочала розмову з керівниками Світловодської, Новоархангельської, Новоукраїнської та інших районних державних адміністрацій щодо незадовільної підготовки на їх територіях низки навчальних закладів до нового навчального року.

Вона також зазначила, що у комплексі також повинне вирішуватися питання підготовки шкіл до опалювального сезону. Особливу увагу на територіях потрібно приділити багатодітним сім'ям, у яких виховується п'ять і більше дітей, сім'ям незахищених категорій населення, щоб діти із цих сімей були забезпечені до школи усім необхідним. Керівництву районів і міст також було дане доручення проаналізувати та вжити заходів стосовно організації гарячого харчування школярів.

Заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Демченко повідомив, що 22 серпня до Дня Незалежності України обласна державна адміністрація на площі Богдана Хмельницького, що в обласному центрі, організовує передсвятковий ярмарок, на якому провідні аграрні та переробні підприємства районів представлятимуть продукцію за помірними цінами. Такі ж передсвяткові ярмарки пройдуть в районних центрах. Заступник голови обласної державної адміністрації також зазначив, що на сьогодні укладено майже 80 % договорів між керівництвом агроформувань області та власниками земельних та майнових паїв про встановлення орендної плати на рівні 3 % і наголосив на необхідності завершення цієї роботи до 1 вересня 2009 року.