весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/18/kerivnictvo_zakarpattja_prosjat_dopomogi.htm
Керівництво Закарпаття просять допомоги у мешканців Кіровоградщини! На сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації знову з'явилося звернення керівників Закарпатської області до жителів Кіровоградщини у зв'язку з надзвичайною ситуацією, спричиненою сильними зливами та буревієм, що пройшли в регіоні.

"Звернутись до Вас нас спонукала надзвичайна ситуація, що сталася в Закарпатті 7 червня цього року. В результаті зливних дощів, що супроводжувались сильним градом і шквальним вітром, постраждали населені пункти Берегівського, Виноградівського, Іршавського районів та м. Берегове.

Значної шкоди завдано приватному житловому сектору, установам бюджетної сфери, аграрному комплексу та житлово-комунальному господарству. Загальна сума збитків – більше 11 мільйонів гривень.
За рахунок обласного та місцевих бюджетів проводяться роботи з відновлення бюджетних установ, надається допомога постраждалим громадянам. Однак коштів не вистачає. Залишаються невирішеними питання відшкодування завданих збитків підприємствам агропромислового комплексу, передусім – виноградарським та овочівницьким господарствам, в яких практично повністю знищений урожай.

Звертаємось до Вас із проханням по можливості надати допомогу постраждалим мешканцям краю. Наперед висловлюємо щиру вдячність за розуміння і підтримку".

Рахунки для надання фінансової допомоги:

Отримувач
Іршавська районна державна адміністрація
МФО 812016
р/р 35428012002357
в ГУДКУ в Закарпатській області
Код 04053803
Призначення: надання благодійної допомоги.

Отримувач
Берегівська районна державна адміністрація
МФО 812016
р/р 35427011002575
в ГУДКУ в Закарпатській області
Код 04053708
Призначення: надання благодійної допомоги.