весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/18/derzhavna_socialna_sluzhba_provodit.htm
Державна соціальна служба проводить фестиваль соціальних проектів! Наприкінці листопада цього року Державна соціальна служба для сім'ї, дітей та молоді уже вдруге проводитиме Всеукраїнський фестиваль соціальних проектів.

Взяти у ньому участь зможуть усі бажаючі (не тільки установи і організації, але й окремі громадяни), які розробили соціальний проект і реалізовували його протягом 2009 року або втілюватимуть його в життя у 2010 році.

Для отримання додаткової інформації щодо участі у фестивалі звертатись до Марини Руль з Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді за телефоном (044) 288-33-02 та електронною поштою post@dcssm.gov.ua з приміткою "на Фестиваль соціальних проектів" або до центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за місцем проживання, які допоможуть заповнити заявку та підготувати матеріали для участі у фестивалі.

Контактну інформацію центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у вашому районі чи місті можна дізнатися на сайті Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.