весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/17/sogodni_presklub_za_rezultatami.htm
Сьогодні прес-клуб за результатами вступної кампанії у Кіровограді! Якою була вступна кампанія 2009 року в вищих навчальних закладах міста Кіровограда, дізнаються учасники зустрічі, що відбудеться сьогодні, 17 серпня, об 11:00 в прес-клубі Реформ, вул. Островського, 2б, оф.8.

Під час заходу будуть оприлюднені результати громадського спостереження за вступом до Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Кіровоградського національного технічного університету та Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ.

Метою громадського моніторингу вступних кампаній 2008 та 2009 років було вивчення особливостей організації та проведення вступу до ВНЗ, організованого за результатами зовнішнього незалежного оцінювання рівня знань абітурієнтів. Проведення моніторингу фокусувалось на таких завданнях, як: відстеження значення сертифікату про проходження ЗНО при вступі до вищого навчального закладу; вивчення загального рівня організації та проведення вступних кампаній; виявлення можливих зловживань з боку представників ВНЗ; дослідження рівня прозорості та відкритості роботи ВНЗ; порівняння результатів громадського моніторингу вступних кампаній 2008 та 2009 років. Дослідження проведене Творчим об'єднанням «ТОРО» в місті Кіровограді носило репрезентативний характер. Тому результати моніторингу цілком можна вважати загальними по місту.

Для широкого інформування громадськості про результати спостереження буде проведена зустріч відповідальних осіб вищих навчальних закладів міста за участю журналістів та активної громадськості. На питання присутніх дадуть відповідь як представники вищих навчальних закладів - зокрема Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Кіровоградського національного технічного університету та Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, так і представники громадськості – активісти Творчого об'єднання «ТОРО».

Ініціатором заходу є Творче об'єднання «ТОРО». До участі в зустрічі запрошені:

- Завіна Віталій Іванович – перший проректор Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
- Богатирьов Дмитро Володимирович - відповідальний секретар приймальної комісії Кіровоградського національного технічного університету;
- Волошина Алла Володимирівна – керівник загальнонаціонального проекту «Вступ 2009 очима громадськості»;
- Бочаров-Туз Володимир – координатор проекту «Вступ 2009 очима громадськості» в м. Кіровограді.