весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/17/front_zmin_zrobiv_pershii_krok.htm
«ФРОНТ ЗМІН» зробив перший крок на шляху до захисту Конституції! У суботу, 15 серпня, у понад 300 населених пунктах всіх регіонів України пройшли збори ініціативних груп, які поклали початок всеукраїнському референдуму проти маніпуляцій із Конституцією. Референдум ініціював лідер Громадської організації «ФРОНТ ЗМІН» Арсеній Яценюк.

У зборах взяли участь близько 100 000 осіб. Серед них - 358 кіровоградців, які прийшли на збори у БК «Радій» у місті Кіровоград. Аналогічні збори відбулися в Новоукраїнці, Гайвороні, Долинській, Знам'янці, Олександрії та Світловодську.

Збори громадян – це перший крок у проведенні всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. Їх учасники обговорили й затвердили питання, які буде винесено на референдум. Протоколи зборів будуть направлені в Центральну виборчу комісію, яка дасть «зелене світло» збору підписів на підтримку проведення референдуму.

У своєму зверненні до учасників зборів Арсеній Яценюк підкреслив, що ініціював референдум після того, як у червні провалилися відомі перемовини про внесення змін до Конституції, суттю яких була узурпація влади в країні. «Олігархічні групи хотіли остаточно поділити країну на зони впливу і зробити так, щоб ніхто не зміг контролювати їх. Щоб президент обирався в парламенті підконтрольними їм фракціями», – наголосив лідер Ініціативи.

Подробиці читайте у матеріалах Інтернет-видання "весь Кіровоград"