весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/15/svoboda_vimagaye_vid_vladi_poslidovnoyi.htm
«Свобода» вимагає від влади послідовної і чіткої кадрової політики в регіоні! Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» констатує: кадрова політика, яку сповідують Президент України В. Ющенко, його Секретаріат, а також Кабінет Міністрів України на чолі з прем'єр-міністром Ю. Тимошенко, призводить до послаблення засад унітарності Української Держави, розвалу вертикалі влади, розпаду країни на удільні князівства, якими керують бандитсько-олігархічні угруповання.

Голованівський район Кіровоградської області, у зв'язку з відомими подіями навколо вбивства нардепом-бютівцем В. Лозінським селянина В. Олійника, є лише символом містечкової сваволі, беззаконня та безкарності. Але подібні випадки трапляються скрізь, отже, діє система, «освячена» згори. Обставини появи «лозінських» у кожному окремому випадку – різні, але загальний механізм відомий: доступ до легких коштів, часто бюджетних, і робота самих грошей, які, здебільшого, діють безвідмовно.

Події в Голованівську розвиваються наче за Глібовим: «і щуку кинули у річку». Це – про Миколу Животовського. У 2005 році колегія Держкомлісгоспу звільнила його із займаної посади за низку порушень чинного законодавства і зловживань: борги із зарплати перед працівниками, місцевими бюджетами, пенсійним фондом, розтринькування коштів на ремонти офісів, придбання автомобілів, комп'ютерів і дорогих мобілок. Не було належного контролю за кількістю деревини і ціною її продажу. Вже тоді В. Лозінський орендував майже три тисячі гектарів угідь у лісгоспі, яким керував М. Животовський. Після звільнення з посади директора Животовський став депутатом районної ради від БЮТ, був обраний заступником голови райради, з березня 2007 року – першим заступником голови Голованівської РДА. А після звільнення з посади голови РДА М. Крижановського, Животовський як товариш і поплічник Лозінського став фактично керувати Голованівським районом. І знову тривожні сигнали: начальника юридичного відділу РДА затримали під час отримання хабаря у сумі 4,2 тис. дол. США, у районі здійснено незаконну вирубку полезахисних лісосмуг, збитки від якої становлять майже мільйон гривень. То хто ж господарює у районі? Невже усе вирішують кадри Лозінського?

Війна між Президентом і прем'єр-міністром України за вплив на виконавчу гілку влади призвела до того, що Кіровоградська область у складну жнивну пору тривалий час залишається без легітимного голови облдержадміністрації та восьми голів РДА – третина районів області. З кого спитати за управління цими територіями?
Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» вимагає:


Від Президента України:
- негайно звільнити із займаної посади першого заступника голови Голованівської РДА Миколу Животовського як такого, що ганьбить посаду держслужбовця високого рангу, допускає порушення прав і свобод громадян, не забезпечує законність і порядок на території району, більше того, сам має схильність до порушення законів;

- з метою відновлення керованості регіоном і територіальними громадами області, негайно призначити голову облдержадміністрації та голів восьми РДА, враховуючи винятково ділові та професійні якості претендентів.

Від прем'єр-міністра України
– на виконання повноважень, покладених Конституцією та законами України, терміново внести Президентові України подання про призначення голови ОДА та голів РДА до 1 вересня 2009 року.
Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» сподівається на підтримку своєї позиції з боку мешканців Кіровоградщини, яка спрямована на посилення виконавчої дисципліни та відповідальності посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування, а також усунення з цих посад осіб, які систематично порушують закони України .

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»