весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/14/kirovogradshina_prodovzhuye_skorochuvati.htm
Кіровоградщина продовжує скорочувати виробництво м'яса. Порівняно з аналогічним періодом минулого року його кількість зменшилася майже на 12%. Поряд з цим в області спостерігається і спад у виробництві яєць, - повідомляє сайт &01КОДТРК.&01

Попри не зовсім втішні показники, говорити про кризу тваринницької галузі поки що зарано. У головному управлінні статистики в області констатують, що виробництво м'яса та яєць на підприємствах Кіровоградщини зменшилось, проте при цьому спостерігається позитивна тенденція зростання чисельності поголів'я великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз та птиці усіх видів. А отже, покращити нинішні показники тваринницька галузь зможе вже найближчим часом. Для цього є всі підстави, наприклад, порівняно з відповідним періодом 2008 року, підвищилась продуктивність худоби в сільськогосподарських підприємствах.

Зокрема, в області в середньому на 9% зросли надої молока від однієї корови. Завдяки цьому вдалося не лише утримати його виробництво на минулорічному рівні, а й навіть дещо збільшити обсяги.