весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/14/kerivnictvo_kirovogradshini_spilkuvatimetsja.htm
Керівництво Кіровоградщини спілкуватиметься з людьми через інтернет. Вже незабаром керівництво області може перейти до спілкування з населенням не тільки під час особистих виїзних прийомів у районах, а й в режимі он-лайн. Ця система тільки почала впроваджуватися, проте вже має свої переваги, - повідомляє сайт КОДТРК.

Найголовніша з них – економія часу. Посадовцям тепер не обов'язково виїздити до районів, щоб поспілкуватися з тамтешніми мешканцями. Для цього є комп'ютерна програма Скайп, яка забезпечує голосовий зв'язок через Інтернет. Таке нововведення особливо доцільне, коли на прийом до керівників області записується невелика кількість осіб. Як це, наприклад, було сьогодні, коли спілкуванні в он-лайн режимі з мешканцями Бобринецького району проводила перший заступник голови облдержадміністрації Світлана Негода. На Інтернет-прийом записався лише один місцевий житель, який поцікавився, чому його пенсія після перерахунку зменшилася на 35 гривень.

З присутнім на прийомі представником Пенсійного Фонду вдалося з'ясувати, що зменшення пенсії відбулося на законних підставах. Адже раніше її розмір був помилково завищений. Остаточно ж роз'яснити проблему Світлана Негода пообіцяли під час найближчого прямого ефіру на телебаченні, коли матиме повну інформацію про загальну кількість пенсіонерів в області, яким так само урізали пенсію. А поки вона гарантувала, що помилково виплачені раніше кошти назад з пенсіонерів не утримуватимуть.