весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/14/antimonopolnomu_komitetu_terminovo.htm
Антимонопольному комітету терміново потрібна людина для роботи в прес-службі! Антимонопольний комітет України (АМКУ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Головного спеціалісту Відділу взаємодії зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю (Прес-служби).

Посадові обов'язки передбачають, що працівник постійно готуватимє інформаційні повідомлення, прес-релізи, коментарі для ЗМІ, матеріали до інтерв'ю про діяльність АМКУ тощо. До функцій працівника також входить організаційне забезпечення публічних заходів за участю представників АМКУ: прес- та веб-конференцій, брифінгів, телефонних ліній, виступів в ЗМІ тощо. Крім того, передбачається підтримка співпраці з різними колами громадськості, участь у виставках та семінарах, координація діяльності Громадської колегії, підготовка промов, привітань і поздоровлень.

Вимоги до кандидатів включають вищу освіту ( журналістика, комунікації, PR ), досвід роботи від 2-х років, вміння швидко аналізувати та майстерно писати, організаторські здібності та навички роботи з MS Office, вільне володіння українською мовою, творчий підхід до справи, дисциплінованість та командний дух, бажання шукати і знаходити, а не очікувати на завдання і роботу. Особливу увагу буде приділено кандидатам, які отримали диплом з відзнакою, мають досвід успішно реалізованих проектів і роботи в сфері комунікацій за економічною тематикою.

Ми пропонуємо постійну роботу в професійному, творчому і позитивному колективі, об'єднаному спільною місією, із стабільною заробітною платнею та можливістю додатково отримувати гонорари за оприлюднення в ЗМІ власних матеріалів про діяльність органів АМКУ.

Детальне резюме необхідно негайно надіслати на адресу pr@amc.gov.ua

За результатами співбесіди та конкурсу, відібрані кандидати розпочнуть роботу з вересня ц.р.

Антимонопольний комітет України — це державний орган влади зі спеціальним статусом, який захищає і розвиває економічну конкуренцію. Діяльність АМКУ охоплює всі соціально вагомі галузі та ринки, як то продовольчих товарів, паливно-енергетичного, агропромислового комплексу, житлово-комунальних послуг, пасажирських перевезень, мобільного зв'язку тощо.

Пам'ятай: ДОБРОСОВІСНА КОНКУРЕНЦІЯ НЕСЕ ПРОЦВІТАННЯ !!!