весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/13/v_interpoli_pojasnili_chomu_na_yih.htm
В Інтерполі пояснили, чому на їх сайті немає данних на Лозінського. Керівник робочого апарату Національного центрального бюро Інтерполу Василь НЕВОЛЯ називає безпідставними звинувачення у зволіканні Інтерполу з пошуку екс-депутата Верховної Ради Віктора Лозінського - повідомляє УНІАН.

Про це він заявив в інтерв'ю газеті «Україна молода» №147 (3668) від 13 серпня. «Ті коментарі, які зараз нерідко можна побачити у ЗМІ, що нібито фігуранта на прізвище Лозинський оголосили у розшук несвоєчасно, що буцімто Інтерпол не знає про здійснення такого розшуку, абсолютно не відповідають дійсності», - сказав В.Неволя.

За його словами, після отримання завдання від Департаменту карного розшуку МВС Інтерпол наступного дня оголосив цю особу в міждержавний розшук із передачею матеріалів для опублікування червоної картки. При цьому, додав він, на відкритому сайті Інтерполу зараз прізвище В.Лозінського неможливо побачити, оскільки дані щодо нього не є загальнодоступними через побажання ініціатора розшуку.

В.Неволя зауважив, що публікації відносно місцезнаходження В.Лозінського можна розглядати і як своєрідний варіант підказки розшукуваному, що його викрили й потрібно змінювати дислокацію сховку. «Звичайно, природною реакцією людини, яка намагається ухилитися від кримінального переслідування, є втеча і організація переховування в іншому місці», - додав він.