весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/12/zatrimano_kirovogradku_za_vbivstvo.htm
Затримано кіровоградку за вбивство родича, тіло якого знайшли в каналізації. На Кіровоградщині за підозрою у скоєнні вбивства затримано 40-річну місцеву жительку. Розчленований труп її родича було виявлено в каналізаційному колодязі - повідомляє ВЗГ УМВС в Кіровоградській області.

Пригода сталася в середині липня цього року. Між підозрюваною та 43-річним потерпілим виникла сварка, під час якої вона нанесла тілесні ушкодження, які виявилися смертельними. Зрозумівши, що сталося непоправне, підозрювана намагалася сховати тіло неподалік будинку, забруднений кров'ю одяг та килим закопала на території власного домоволодіння.

Зникнення чоловіка не залишилося поза увагою його сусідів та знайомих.

Аби не викликати підозру, зловмисниця через кілька тижнів звернулася до міліції із заявою про те, що родич виїхав до сусідньої області, взяв із собою гроші для того, щоб там купити собі автомобіль, і досі не повернувся.

Проте, її пояснення викликали у правоохоронців сумніви. У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівниками міліції було встановлено місцезнаходження тіла покійного.

За даним фактом порушено криміналу справу, обставини злочину встановлює слідство.