весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/12/cholovik_pograbuvav_dva_magazini.htm
Чоловік пограбував два магазини, обоє продавців постраждали. На Кіровоградщині співробітниками міліції затримано 22-річного молодика, який підозрюється у скоєнні двох розбійних нападів, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Житель Олександрівського району раніше притягувався до кримінальної відповідальності за угони автотранспорту. Звільнившись із місць позбавлення волі, підозрюваний попрямував до міста Олександрії, що на Кіровоградщині, та винайняв кімнату для проживання у родички колишнього сусіда по тюремній камері. На новому місці на роботу не влаштувався, і вже невдовзі почав міркувати над тим, як знайти засоби до існування...

У поле зору чоловіка потрапили два магазини. Пізнього вечора, коли з крамниці вийшов черговий покупець, зловмисник забіг до приміщення та пригрозивши продавцеві зброєю, почав вимагати гроші. Однак його наміри потерпіла сприйняла як злий жарт, і навіть взялася виганяти незнайомця з торгівельного приміщення. Аби довести серйозність своїх намірів, чоловік не вагаючись вистрелив їй в обличчя. Боячись подальшої розправи, поранена жінка віддала наявні у касі кошти.

Отримавши більше двох тисяч гривень, нападник втік, однак вже через два дні «навідав» магазин, що знаходився в іншій частині міста. Там йому вдалося збагатитися на половину менше отриманої раніше суми. Не зважаючи на те, що цього разу продавець навіть і не намагалася чинити опору, озвірілий зловмисник вдарив жінку по голові рукояткою пістолета.

Пошуки підозрюваного тривали кілька днів. Чоловіка затримали працівники патрульно-постової служби та внутрішніх військ у центрі міста Олександрії. При огляді, у нього було виявлено пневматичний пістолет та електрошокер.

Своєї провини затриманий не заперечував, при спілкуванні з правоохоронцями зізнався, що за гратами йому живеться зручніше...

По даним фактам порушено кримінальні справи, проводиться слідство. Працівники міліції перевіряють причетність затриманого до скоєння подібних злочинів на території сусідніх областей.