весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/12/avtopark_kirovogradskih_rjatuvalnikiv.htm
Автопарк кіровоградських рятувальників поповнився двома авто. Нещодавно кіровоградські рятувальники МНС отримали два нових пожежних автомобіля: пожежну автоцистерну АЦ-40 (432921)63Б.02 на базі автомобіля ЗІЛ та автомобіль першої допомоги АППД-2(3310)274 на базі «Валдай» - повідомляє прес-служба ГУМНС у Кіровоградській області.

Техніка призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, пожежно-технічного озброєння, засобів пожежогасіння і використовується для гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною низької і середньої кратності через напірні рукава, ручні стволи і піногенератори. Крім обладнання для безпосередньої боротьби з вогнем, автомобілі оснащені бензиновими електростанціями, що дає можливість освітлювати місце надзвичайної події за допомогою спеціальної освітлювальної щогли та підключати додаткове рятувальне обладнання, гідравлічним та пневматичним інструментом, бензиновим дискорізом. Обидві машини прийдуть на допомогу пожежно-рятувальним підрозділам Кіровоградського та Ульяновського райвідділів.

Нагадаємо, що у березні поточного року рятувальники Кіровоградщини вже отримали два таких авто, та головне, що завдяки сприянню Міністерства й надалі триває покращення матеріально-технічної бази регіону.