весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/12/15_serpnja_v_ukrayini_rozpochinayetsja.htm
15 серпня в Україні розпочинається сезон полювання на дичину. Полювання без заперечень є улюбленим хобі багатьох кіровоградців. Та не дивлячись на це, інколи легковажне ставлення до нього, особливо коли йде мова про використання зброї, може мати непередбачувані наслідки. Так, у 2007-мому році при необережному поводженні зі зброєю у Новоархангельську було вбито чоловіка, нещасні випадки мали місце і у минулому році. Як же пройде сезон у 2009-тому, який буде відкрито вже через чотири дні, залежить тільки від сумлінності мисливців. Поки ж що фахівці, розповідають, застерігають і радять.

15-го серпня в Україні розпочинається сезон полювання на пернату дичину, - повідомляє канал "Кіровоград".

Нині ж фахівці, всі як один, нагадують кіровоградським мисливцям про правила поводження у цей період. Враховуючи минулий досвід, традиційними причинами нещасних випадків ставали надмірне вживання спиртного, невміле або ж необережне поводження зі зброєю.

У нашій державі питання порушення норм та правил полювання регулює Кодекс України «Про адміністративні правопорушення», згідно якого передбачені як і штрафні санкції (від 34-ох до шестиста восьмидесяти гривень), так і кримінальна відповідальність.

Порядок та дотриманням правил полювання будуть відслідковувати спеціально створені групи. Окрім усього, особливий акцент робитиметься і на нормах добування мисливцем здобичі за день. Максимум, йому дозволяється вполювати 3 гуски, 5 качок, 7 лисок, 10 куликів та голубів, 15 перепілок та трьох фазанів.

Окрім усього, організатори мисливського свята на Кіровоградщині закликають звернути увагу і на заборонені місця для полювання.