весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/11/u_veresni_yurii_lucenko_zavitaye.htm
У вересні Юрій Луценко завітає до Кіровограду! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , 5 вересня в Кіровоградському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС) відбудеться визначна подія - прийняття присяги працівника ОВС курсантами навчального закладу та посвячення студентів у студенти!

Ця подія відбувається один раз на рік вже протягом восьми років. Але цьогорічна подія відрізняється від інших. По-перше цього року на урочистостях присвячених прийнятю присяги буде присутній Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко , ректор ХНУВС генерал-майор міліції Гана Пономаренко , та багато інших високоповажних гостей зі всієї України!

Окрім цього в рамках свята планується урочисте відкриття нового, сучасного, 5-ти поверхового навчального корпусу Кіровоградського юридичного інституту ХНУВС!

Початок свята планується 5 вересня о 9:00 годині ранку за адресою: вул. К. Маркса, 1, після чого відбудеться урочиста хода вулицею Карла Маркса до меморіального комплексу «Фортечні вали», де і відбудеться церемонія прийняття присяги та посвячення у студенти.

Після чого за адресою: вул. К. Маркса, 1 відбудеться урочисте відкриття нового навчального корпусу!