весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/11/na_kirovogradshini_vijavleno_8_faktiv.htm
На Кіровоградщині виявлено 8 фактів нелегальної діяльності гральних закладів. З 25 червня 2009 року обласна державна адміністрація припинила видачу ліцензій на провадження діяльності з організації та утримання гральних закладів та тоталізаторів, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

За інформацією головного управління економіки обласної державної адміністрації в області проводиться робота стосовно виконання Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Правоохоронними органами та органами податкової служби області створені робочі групи для організації та проведення комплексних заходів з викриття фактів нелегальної діяльності гральних закладів, а також оперативного реагування з цього приводу на звернення громадян.

6 серпня 2009 року відбулося чергове засідання обласної координаційної робочої групи з питання дотримання вимог чинного законодавства у роботі розважальних закладів, на якому розглядалися результати роботи по недопущенню протизаконної діяльності суб'єктів господарювання у сфері грального бізнесу, а також виданих дозволів на зовнішню рекламу грального бізнесу і проведена робота по їх скасуванню.

Так, за результатами проведених перевірок, станом на 1 серпня 2009 року в області виявлено 8 фактів нелегальної діяльності гральних закладів. У правопорушників вилучено 70 гральних автоматів на суму 1,1 млн. грн.

За інформацією органів місцевого самоврядування зовнішня реклама, яка стосується грального бізнесу, відсутня.

Що стосується вивісок, що залишились на будинках та спорудах, де були розташовані гральні заклади, то у даний час проводиться роз'яснювальна робота з власниками приміщень щодо негайного їх демонтажу.

Робота по дотриманню вимог вищезазначеного закону в області продовжується.