весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/11/den_nezalezhnosti_na_hortici.htm
День Незалежності на Хортиці! Сьогодні в обласному центрі Закарпатської області місті Ужгороді стартує акція «День Незалежності на Хортиці». За її програмою, 23-24 на Хортиці відбудеться зустріч молоді зі всіх регіонів України, - і з Кіровоградщини у тому числі.

Під час цієї зустрічі активні люди зможуть разом виробити спільну позицію, бачення та перспективи майбутнього України. Передбачається, що від Закарпаття на Хортицю поїдуть близько півсотні велосипедистів. Вони проїдуть чимало міст та сіл країни, і в усіх областях до них приєднуватимуться велосипедисти.

Ініціаторами акції виступили громадські організації Ужгорода й Закарпаття, зокрема Громадський альянс «Рідний Ужгород» та «Велобайк Закарпаття». Підтримують акцію група депутатів Верховної Ради України (фракція Народної Самооборони).

Кіровоградська обласна організація політичної партії «Вперед, Україно!» (Народна Самооборона) також активно підтримує акцію.

«День Незалежності на Хортиці» — це зустріч молодих людей з усіх регіонів України для відзначення Дня незалежності на Хортиці — там, де власне розпочиналася історія незалежної держави Україна. Мета проведення акції — консолідація молоді, виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління. Залучення людей до активного способу життя.

Як заявив голова Кіровоградської організації політичної партії «Вперед, Україно!» Віталій Попіль, молодь нині – це Україна завтра! Не можна стояти осторонь всіх суспільних процесів, треба молодих людей активізувати, у перших кроках направляти, вчити вже зараз, як вести корабель під назвою Україна.

Нагадаємо, що з давніх-давен у лиху для України годину наші славетні предки – запорізькі козаки - збиралися на Хортиці та вирішували усім миром, що робити далі. Настав і наш час подумати про майбутнє.

«Найбільше зло, яке завжди доводило до руїни Україну – це поділ на схід і захід, на москалів і бандерівців, україно- і російськомовних. Нас постійно стикали лобами, аби втовкмачити, що ми живемо в різних країнах», - розповідає Віталій Попіль. За його словами, молодь їде на Хортицю, щоб кинути нинішнім київським політикам, що доводять країну до руїни, пише сайт "весь Кіровоград"