весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/10/pensiinii_fond_svoyechasno_priznachaye.htm
Пенсійний Фонд своєчасно призначає, перераховує та виплачує пенсії. Підсумки піврічної роботи органів Пенсійного Фонду України в Кіровоградській області на прес-конференції презентувала начальник відділу надходження доходів Олена Пархоменко, - повідомляє канал "Кіровоград".

Зокрема у першому півріччі-2009 було забезпечено виконання планових надходжень до бюджету Пенсійного фонду, своєчасно призначено і перераховано пенсії та забезпечено стабільне фінансування пенсійних виплат.

Протягом першого півріччя-2009 до головного управління Пенсійного Фонду в області надійшло більше півтора мільярдів гривень, з яких власні надходження становили майже 750 мільйонів, що становить 110 відсотків від планових показників.

За словами Олени Миколаївни, проблемним залишається питання розрахунків з бюджетом Фонду комунальних підприємств області. Підприємства ЖКГ знаходяться під особливим моніторингом у Пенсійного Фонду.

Під час збору та реалізації врожаю-2009, органи Пенсійного фонду в області прискіпливо контролюють виконання виробниками сільськогосподарської продукції своїх зобов'язань перед Пенсійним фондом