весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/10/kirovogradska_ukrposhta_u_visimci.htm
Кіровоградська "Укрпошта" у вісімці найкращих в Україні! У п'ятницю, 7 серпня, в Кіровограді з робочою поїздкою побувала генеральний директор державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» Таїсія Замкова́. Це вже другий її візит в область за останні кілька місяців, - повідомляє канал "Кіровоград".

За останній рік Кіровоградській дирекції «Укрпошти» вдалося суттєво збільшити прибутки від надання поштових послуг та ввійти за цим показником до вісімки найкращих в державі. Проте і нинішній виробничий процес потребує змін. Обговорити їх, а разом з тим і перевірити стан виконання раніше даних доручень, і приїхала керівник «Укрпошти». Таїсія Замкова особисто ознайомилася з роботою відділень поштового зв'язку та з якістю обслуговування населення області. За її словами, на Кіровоградщині, як в цілому і по Україні робота пошти набирає нових обертів. Про що свідчить популяризація поштових послуг. Зокрема, за допомогою «Кур'єрської доставки» можна отримати або ж відправити будь-які речі в межах України і навіть сплатити послуги, викликавши кур'єра додому. А нова послуга «Електронне повідомлення» дозволяє донести текстову інформацію до адресата лише за 1-2 години.

Для швидшого та більш якісного обслуговування населених пунктів «Укрпошта» впроваджує ще одну новинку – пересувні відділення поштового зв'язку, що працюватимуть в он-лайн режимі.

Всі новинки від «Укрпошти» в області вже почали успішно працювати. Тож тепер споживачі за допомогою цієї установи можуть не лише отримувати періодику та листуватися, а й придбати квитки на всі види транспорту та скористатися багатьма іншими послугами. У мобільності роботи Кіровоградської дирекції переконалася і керівник «Укрпошти», яка підписалася тут в отриманні кур'єрської доставки на своє ім'я.