весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/10/front_zmin_zvilnit_ukrayinsku.htm
«ФРОНТ ЗМІН» звільнить українську владу від нацистів. Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН» добиватиметься зняття Ужгородського міського голови Сергія Ратушняка з посади. Про це заявив голова виконавчого комітету «ФРОНТУ ЗМІН» Андрій Іванчук на прес-конференції в Києві з приводу нападу Ратушняка на 21-річну активістку Ініціативи Наталю Бутримко.

На прес-конференції журналісти на власні очі побачили відео, на якому Сергій Ратушняк, коментуючи свої дії, називає лідера «ФРОНТУ ЗМІН» Арсенія Яценюка «жидом», а журналіста нецензурно ображає.

«Ми стали свідками безпрецедентної події. Тільки що ми побачили закарпатського Лозинського. Це - не людина. Це - нацист. Він у своєму світогляді правий: дати ляпас дівчині, душити - для нього це не злочин. Він же її не вбив, вона залишилась жива. За його світоглядом, незгодних з ним треба спалювати в печах. І такі люди керують обласним центром!» - сказав Андрій Іванчук.

Він підкреслив, що Ратушняк постійно нападає на людей і про це в Закарпатті знають усі. Тривалий час все сходило з рук, але «ФРОНТ ЗМІН» зробить усе, щоб звільнити жителів Ужгорода від такого міського голови. «Керувати громадою повинна адекватна, здорова людина. Нацисти не повинні знаходитись ні на якому рівні державної влади. Вони не мають права представляти Україну ніде, ніколи!» - підкреслив голова виконавчого комітету.

«Я хотів би зробити заяву. Арсеній Петрович Яценюк, який є українцем, батьки якого українці, батьки його батьків є теж українцями, не допустять, щоби в Україні права людини будь-якої національності переслідувалися, щоб вони якось утискались. Яценюк для того і пішов у політику, щоб ми могли жити у вільній, нормальній країні. Такі нацисти, як Ратушняк, не будуть жити в нашому суспільстві!», - заявив Андрій Іванчук.

Він повідомив, що лідер «ФРОНТУ ЗМІН», народний депутат Арсеній Яценюк телефоном постійно спілкується з потерпілою волонтеркою - Наталею Бутримко. Вона повідомила, що почувається гірше. Він додав, що Громадська Ініціатива опікується Наталею і забезпечить їй необхідну медичну допомогу та реабілітацію.

Відеорепортаж дивіться тут