весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 серпня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/8/10/armija_na_zhitlo_zarobljaye_metalobruhtom.htm
Армія на житло заробляє металобрухтом. На будівництво житла для військовослужбовців бюджетом не передбачено на цей рік жодної гривні.

За інформацією "Української правди", про це повідомила в інтерв'ю газеті "Народна армія" директор Департаменту будівництва Міноборони Тетяна Амосова.

"За загальним фондом держбюджету на будівництво житла для військовослужбовців не передбачено на цей рік жодної гривні, за спеціальним, тобто за рахунок власних надходжень Міноборони, заплановано 775 мільйонів гривень, а по факту отримано до 25 мільйонів, що не перевищує 3% від згаданої суми", - заявила Амосова, яку цитує прес-служба міністерства.

За її словами, фактично заблоковані всі джерела надходжень коштів до спецфонду, адже з початку року і по цей час не відбулося жодної процедури реалізації ні військового, ні надлишкового майна.

Як додала директор Департаменту будівництва Міноборони, щоправда, були невеликі надходження від продажу металобрухту та оренди фондів, які кардинальним чином не покращили загальну картину з фінансуванням.