весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/8/porusheno_kriminalnu_spravu_buhgalter.htm
Порушено кримінальну справу: бухгалтер не встигла привласнити 3 мільйони! В умовах нестабільності економічного стану держави масштаби ухилення від сплати податків зростають, а шахраї від бізнесу вигадують нові спроби маніпулювання державними коштами.

Головним бухгалтером одного з Кіровоградських підприємств до податкової інспекції міста Кіровограда було підготовлено на подано недостовірну інформацію. Керуючись жагою до наживи, вона безпідставно завищила заявлену суму бюджетного відшкодування в розмірі 3,3 мільйона гривень. Як наслідок, при від'ємному значенні податкового кредиту підприємство безпідставно набуло право на бюджетне відшкодування та мало намір провести перерахування коштів з бюджету на свій банківський рахунок. Про це повідомляє управління податкової міліції державної податкової адміністрації у Кіровоградській області.

Через деякий час, засобами телекомунікаційного зв'язку в електронному вигляді підприємством подано уточнюючий розрахунок суми бюджетного відшкодування – самостійно зменшено суму на 1мільйон 195 тисяч гривень (залишено до бюджетного відшкодування 2 мільйони 191 тисячу гривень)

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 15 та ч.5 ст.191 кримінального кодексу України.