весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/8/do_vidoma_subyektiv_zovnishnoekonomichnoyi.htm
До відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. З першого липня 2009 року на митній території Європейського союзу вводиться в дію Система реєстрації і ідентифікації економічних операторів ЄС (РІЕО). Метою даного нововведення є присвоєння економічним операторам індивідуального ідентифікаційного номеру, який буде визнаний всіма митними органами Євросоюзу. Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Економічні оператори повинні будуть надавати свій номер РІЕО під час здійснення будь-яких операцій, пов'язаних із митницею. Номер буде проставлятися на всіх документах, які подаються до митного оформлення на товари, що імпортуються або експортуються з митної території Європейського союзу, а також на транзитні вантажі. Цей номер буде використовуватися митними органами при обміні інформацією, а також аналізі і управління ризиками між митними органами і Єврокомісією.

За повідомленням представництва Євросоюзу в Україні однією із головних завдань системи РІЕО – прискорення формальностей і митних операцій, що здійснюються економічними операторами при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Увага! Українські економічні оператори, діяльність яких передбачає здійснення митних операцій на території Євросоюзу, зобов'язані отримати номер РІЕО до моменту здійснення першої митної операції.

Усі подробиці, а також іншу інформацію ви можете знайти на сайті Прес-служби Держмитслужби за адресою www.dmsu.customs.gov.ua.