весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/v_oleksandriyi_skladna_situacija_z.htm
В Олександрії складна ситуація з виплатою заробітної плати! Загальна сума невиплаченої заробітної плати на 1 черня 2009 року по області становила 47,4 млн.грн., що склало 14,7% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2009 року, - повідомляє головне управління статистики в кіровоградській області.

Більше половини усього боргу області припадало на підприємства м.Олександрії та промисловості.

У структурі боргу економічно активні підприємства заборгували своїм працівникам 74,4% загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств у чотирнадцяти районах області: Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Добровелич-ківському, Знам'янському, Компаніївському, Новоархангельському, Ново- миргородському, Олександрівському, Онуфріївському, Петрівському, Світ-ловодському, Ульяновському, Устинівському.

На 1 червня 2009р. вчасно не отримали заробітну плату 7,1 тис. осіб, що склало 3,4% загальної кількості найманих працівників, з яких 58,8% – зайняті на підприємствах промисловості. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 3778 грн., що у 2,5 р.б. розміру середньої заробітної плати штатних працівників за травень 2009 року.
У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів склала 20,7%. Найбільша питома вага боргу цих підприємств припадала на міста Світловодськ (39,6%) та Кіровоград (19,6%).

На підприємствах, які призупинили виробничо-господарську діяльність у 2008 році та попередніх роках (економічно неактивні), заборгованість із виплати заробітної плати на 1 червня 2009 року становила 2,3 млн.грн.