весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/she_odnogo_uchasnika_ubivstva_oliinika.htm
Ще одного учасника убивства Олійника взято під варту. У понеділок Печерський районний суд Києва обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому прокурору Голованівського району Кіровоградської області Євгену Горбенку.

Про це УНІАН повідомив начальник Управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Петро Коваль.

Горбунко разом екс-народним депутатом Віктором Лозінським та начальником Голованівського районного відділу міліції Михайлом Ковальським проходить обвинуваченим у справі щодо загибелі громадянина Валерія Олійника.

Як повідомлялося, 53-річний В.Олійник загинув 16 червня внаслідок зіткнення з колишнім народним депутатом Лозінським, тодішнім прокурором Голованівського району Кіровоградської області Горбенком і начальником міліції цього ж району Ковальським на території мисливського господарства у Кіровоградській області.

6 липня, Печерський райсуд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому начальнику Голованівського райвідділу міліції Ковальському.

За даними Генпрокуратури, Ковальський перебуватиме під вартою принаймні 2 місяці, тобто на термін, який за законом відведено слідству для закінчення розслідування справи.