весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/na_den_mista_u_kirovograd_artistiv.htm
На день міста у Кіровоград артистів привезе Поплавський? Не дивлячись на те, що Кіровоград лише восени святкуватиме День міста, до урочистостей кіровоградці готуються вже сьогодні. Так, Микола Барабуля, начальник управління культури Кіровоградської міської ради, сьогодні під час прес-конференції у міськвиконкомі розповів, що святкування розпочнеться 13 вересня ярмарком. А головною подією, звичайно, стане відкриття площі перед Кіровоградською міською радою.

Основні ж святкові гуляння відбудуться на площі ім. Кірова. Окрім цього, в Гаю Десантників заплановано козацькі забави, що стануть традиційними. Там відбудеться своєрідне театралізоване дійство, до якого залучать акторів Кіровоградського театру ім. Кропивницького.

Стосовно ж столичних зірок, чи прибудуть вони на день народження Кіровограда, наразі невідомо. За словами Миколи Барабулі нині ведуться перемовини з Михайлом Поплавським, який пообіцяв запросити до нашого міста артистів, можливо, це будуть студенти Київського університету культури.