весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/kirovogradski_pidpriyemci_ne_splatili.htm
Кіровоградські підприємці не сплатили понад 6 мільйонів гривень податків. Службові особи одного з Кіровоградських підприємств уклали договір про поставку нафтопродуктів. Відповідно до його положень, кіровоградці придбали дизельне паливо у товариства з обмеженою відповідальністю з міста Дніпропетровська – повідомляє Управління податкової міліції .

Тридцять три тисячі тон нафтопродуктів було придбано за ціною 4600 грн. за тону. У тому ж місяці заповзяті підприємці реалізували зазначений товар іншому, теж дніпропетровському підприємству. Та зацікавила податкових міліціонерів ціна проданого палива, яка чомусь була нижчою за покупну – складала лише 4290 грн. за тону. В результаті такої оборудки підприємство нібито понесло збитки на суму майже 28 тисяч гривень, що і було відображено в податкових деклараціях з ПДВ та податку на прибуток, поданих до ДПІ у м. Кіровограді. Тобто, операція з придбання і реалізації зазначеного товару, здійснена в межах одного місяця, не мала на меті отримання прибутку. Відповідно ж до оперативних даних моніторингу цін на нафтопродукти у Дніпропетровській області, на час укладання угод ціна дизпалива складала 5200 грн. за одну тону.

Співробітниками податкової міліції ДПІ у м. Кіровограді в ході проведення перевірки встановлено, що жадібні та нечисті на руку підприємці не тільки умисно занизили валові доходи та задекларували збитки в сумі 28 тисяч гривень, але й ухилились від сплати податків на загальну суму понад 6 мільйонів гривень.

Прокуратурою Кіровоградської області відносно службових осіб підприємства порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

З початку поточного року податковою міліцією Кіровоградської області порушено 6 кримінальних справ за фактами ухилення від сплати податків. Загальна сума ухилень складає понад 163 мільйони гривень.