весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/kirovogradski_diti__sered_laureativ.htm
Кіровоградські діти – серед лауреатів конкурсу «Податки очима дітей-2009». Днями в Державній податковій адміністрації України відбулось засідання журі щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей», на якому визначалися переможці. Цього року до його складу увійшли відомі художники, мистецтвознавці, діячі культури, керівники провідних засобів масової інформації, закладів мистецтва та підприємств і організацій – повідомляє відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян.

Журі визначило 30 кращих робіт із числа художніх, літературних творів та творів декоративно-прикладного мистецтва у різних номінаціях. До числа лауреатів конкурсу увійшли і діти з Кіровоградщини. Так, у віковій категорії від 9-12 років напряму «Художні твори» I місце обійняла Дар'я Гречко з Олександрії. В номінації «Оригінальність розкриття теми» за напрямом «Літературні твори» кращою визнано Дарину Сергієнко з Новоукраїнки. Також лауреатом за напрямом «Літературні твори» стала Галина Колісник з Олександрівки. Так що Кіровоградщина може пишатися своїми юними земляками.

Усім лауреатам та переможцям конкурсу (а їх взагалі 90) будуть надані путівки до Дитячого санаторно-оздоровчого центру «Маяк» у м. Євпаторія. Крім того, у вересні 2009 року у санаторії відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу дипломами та грошовими преміями.

Завершальною частиною конкурсу стане виставка творчих робіт учасників, відкриття якої заплановане на вересень поточного року. Виставка проводитиметься у Конгрес-холі ДПА України до грудня 2009 року.