весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/7/kirovogradska_vazhkoatletka_zavoyuvala.htm
Кіровоградська важкоатлетка завоювала три срібні медалі! У Скадовську завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, котрий зібрав майже 250 учасників.

Особливо успішним він став для нашої спортсменки Анастасії Келар, котра, виступаючи у ваговій категорії до 53 кг вона здобула три срібні медалі: у ривку, поштовху та за результатами двоборства, виконавши при цьому норматив майстра спорту України. До цього звання Настя йшла на протязі 5 років - повідомив Євген Савранський . За словами наставника спортсменки, заслуженого тренера України В. Жукова, штанга стала захопленням всієї родини дівчини: її старша сестра Констанція теж являється майстром спорту, а батько Василь Келар є майстром спорту з гирьового спорту та кандидатом у майстри з важкої атлетики. Тож спортивні традиції родини дівчина достойно продовжує, маючи успадковані здібності, підкріплені щоденними важкими та виснажливими тренуваннями.

Серед інших наших спортсменок варто відзначити результат Тетяни Варламової (+75 кг). Тріумфаторка нещодавнього чемпіонату Європи з пауерліфтингу доволі вдало виступає й у важкій атлетиці, що засвідчують завойовані нею три бронзові нагороди чемпіонату. На п'єдестал також двічі підіймалася Тетяна Лиходід (58 кг), котра посіла третє місце у поштовху та ривку, але у двоборстві її результат був лише четвертим.