весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/6/troye_kirovogradciv_pidrobljali_ta.htm
Троє кіровоградців підробляли та збували 200-гривені купюри.
Днями в Кіровограді працівники міліції затримали трьох місцевих жителів за підозрою у виготовленні та збуті підроблених грошей…

За повідомленням ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області , на одну із АЗС міста завітали на автомобілі двоє молодих людей. Заправивши транспортний засіб, чоловіки розрахувались купюрою номіналом 200 гривень, забрали здачу та поїхали геть. Через кілька хвилин оператор автозаправної станції, ще раз оглянувши отримані гроші, зрозумів, що вони фальшиві. Він негайно повідомив про подію працівників міліції. По «гарячих слідах» було встановлено особи підозрюваних. Ними виявилися місцеві жителі, 1979 та 1988 років народження, які, як з'ясувалось, встигли розрахуватися ще на двох заправках подібними двохсотками.

Під час огляду будинку одного із зловмисників оперативники виявили більше 20 купюр номіналом 200 гривень з ознаками підробки, на яких було нанесено один і той самий серійний номер.

За місцем проживання наймолодшого із підозрюваних, 1986 року народження, правоохоронцями вилучено диск для лазерних систем зчитування із записом зображення двохсотгривневої купюри, чистий папір, а також системний блок персонального комп'ютера та принтер, за допомогою яких третій товариш виготовляв «підробки».

Зловмисників затримано. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.