весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/6/50richnii_yuvilei_chastini_kirovogradskim.htm
50-річний ювілей частини кіровоградськім рятувальники відзначили на славу. 1 липня військова частина Д0070 МНС України, у минулому, а нині аварійно-рятувальний загін спецпризначення головного управління МНС України в Кіровоградській області святкувала своє 50-річчя - повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

У актовій залі зібралися люди, які багато років віддали службі у частині та молоді рятувальники загону. Особовий склад завжди тримав руку на пульсі всіх надзвичайних подій та ситуацій, брав участь у ліквідації наслідків аварій та НС не лише на території області, а й далеко за її межами, за що неодноразово отримував відмінні оцінки від вищого командування. Ветерани частини добре пам'ятають, який непростий шлях реформування за тривалий час існування їм довелося пройти, проте поставлені задачі завжди виконувалися на найвищому рівні.

Чимало слів-вітань лунало на їх адресу. Поздоровив присутніх і начальник головного управління МНС України в Кіровоградській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак. Він подякував всім за значний внесок у розбудову частини та вручив працівникам пожежно-рятувальної служби регіону чергові звання, почесні грамоти. Зокрема, начальник аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС в області підполковник служби цивільного захисту Віктор Куртичан привітав іменинників червня та вручив їм подарунки.

Щиро вітаємо ювілярів і сподіваємося, що ще не один славетний ювілей вони зустрінуть разом.