весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/4/svoboda_vvazhaye_sho_zniknennja_lozinskogo.htm
«Свобода» вважає, що зникнення Лозінського – не випадковість! Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського обєднання «Свобода» вважає, що зникнення В. Лозінського – не випадковість. Корупована на усіх рівнях владна структура дала можливість В.Лозінському, який звинувачується у полюванні на людей, зникнути за кордоном України – йдеться у заяві ВО «Свобода», яка надійшла на сайт «весь Кіровоград»

Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» наголошує, що невипадково представники БЮТу з перших хвилин появи повідомлення про вбивство у Голованівську, рішуче стали на захист свого однопартійця. Позиції, які висловлювали В.Яворівський, О.Турчинов, В.Пилипенко та інші партійні висопосадовці, свідчать про намагання всупереч здоровому глузду та усім доказам зробити з убивці героя, а з жертви – божевільного найманого маніяка.

«Лише завдяки принциповій позиції Всеукраїнського обєднання «Свобода» та професійній діяльності журналістів, цей жахливий випадок став відомим настільки, що змусив звернути на себе увагу Президента України», - заявляє керівник кіровоградської організації ВО «Свобода» Олександр Ромащенко. На його думку, під тиском доказів та громадкості, БЮТ з метою збереження партійного іміджу був змушений зробити заяву про готовність голосувати за позбавлення недоторканності нардепа В.Лозінського.

Одночасно БЮТ 1 липня 2009 року у селищі Голованівськ, поблизу якого сталася трагедія, організував мітинг на підтримку свого «героя», що є яскравим прикладом двуликості.

«Вимагаємо від Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України негайних дій зі встановлення місця перебування В.Лозінського та його затримання. Крім того, Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» вимагає у відповідних органів дати чітку і зрозумілу оцінку діям органів влади та слідства, які фактично дають можливість В.Лозінському уникнути правосуддя» - йдеться у заяві ВО «Свобода».