весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/31/timoshenko__oshukanim_vkladnikam.htm
Тимошенко - ошуканим вкладникам: "Всі претензії до Нацбанку". Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє, що після "Родовід банку" займеться порятунком "Укрпромбанку".

Про це вона заявила на зустрічі з вкладниками "Родовід банку", яку намагалися зірвати ошукані вкладники "Укрпромбанку", - повідомляє "Українська правда".

"Не треба нічого вигукувати", - звернулася Тимошенко до присутніх вкладників "Укрпромбанку", які за допомогою звукового обладнання виступали з гаслом "Поверніть наші гроші!".

"Наступним після "Родовід банку" ми будемо займатися "Укрпромбанком". А поки всі претензії пред'являйте до НБУ", - порадила прем'єр.

"І для нас, і для банку "Надра", і для "Укрпромбанку" вихід буде знайдено наступного тижня", - пообіцяла Тимошенко.

"Поки в "Укрпромбанку" працюють приватні власники. Щоб привести "Укрпромбанк" до ладу, потрібні величезні гроші – 9 млрд. грн.", - зазначила прем'єр.

"У держави таких грошей немає, але ми робимо так, щоб всі вкладники – фізичні особи і борги перед "Укрпромбанком" були передані одному з державних банків", - додала вона.

За словами Тимошенко, "банк "Надра" був пограбований так само, як і "Родовід".

Коментуючи дії уряду з рекапіталізації банків, Тимошенко сказала: "Те, що ми робимо – це кроки нашої доброї волі, а не обов'язок".