весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 31 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/31/kogo_i_jak_zahishaye_ukrayinske_pravosuddja.htm
Кого і як захищає українське правосуддя? 2 травня нинішнього року селище Онуфріївку та навколишні села облетіла звістка, що десь о 13-ій годині, в самому центрі, пострілами з газового пістолета був поранений син голови Онуфріївської районної ради Миколи Перепеляка - Віталій. Стріляв у нього житель цього ж селища Сурмило Василь. Для жителів Онуфріївки не є секретом, що цій події передував трагічний випадок п'ятилітньої давності, коли в жовтні 2004 року під колесами п'яного тоді водія Онуфріївської районної ради Віталія Перепеляка загинула сімнадцятирічна Юля Сурмило. Винуватець трагедії, завдячуючи становищу свого батька, заслуженого покарання не поніс, і, більше того, поведінки своєї не змінив.

Випадково зустрівшись 2 травня 2009 року в магазині "Продмаркет" з батьком загиблої, Віталій Перепеляк, будучи добре напідпитку, став ображати в особливо грубій формі, мовляв доньку твою збив і тебе приб'ю, а потім з кулаками кинувся до Василя Сурмила, що в результаті й спровокувало постріли останнього у відповідь.

Цю історію на адресу сайту "весь Кіровоград" надіслала мешканка одного із сіл Онуфріївського району.

Вона також повідомила, що Онуфріївським РВ УМВС в Кіровоградській області відкрито карну справу по факту хуліганських дій з боку … Василя Сурмила. В діях Віталія Перепеляка склад злочину відсутній, і нічого хуліганського в його діях зрозуміло ж не було.

Схоже, що імунітет високопосадовців поширюється і на їх дітей. На жаль, люди, які цим імунітетом не наділені, почувають себе вкрай незахищеними.