весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/30/u_guculskomu_gurti_grayut_i_kirovogradci.htm
У гуцульському гурті грають і кіровоградці! Гуцульська автентична музика у виконанні молодої групи "Татош Банда" цьогоріч зачарувала тисячі гостей "АртПоля". "Галицький кореспондент" розмовляє з учасником цієї формації Остапом Костюком, пише сайт "Закарпаття"

Остап народився в Коломиї, виріс в Космачі у діда, який і навернув його до гуцульського мелосу. Сьогодні Остап - музикант, актор, дослідник гуцульської музичної традиції. Сфера його зацікавлень - передача сенсу традиції; музичні формули; музика і ритуал; давні музичні інструменти Гуцульщини, техніка гри.

"Татош Банда" народжена співпрацею музикантів з різних гуртів, як-от "Бурдон", "Годо", "Люди Добрі"і я, Остап, з "Баю". "Татош Банда" - це суто цехове ремісницьке утворення на перехресті доріг львівських митців, що займаються музикою, зокрема фольком. Це наша професійна відповідь на запит аудиторії етнофестивалів, клубів, -розповідає Остап.

Учасники "Татош Банди" з різних міст - Полтави, Тернополя, Кіровограду, Коломиї, Львова. У кожного - свої музичні вподобання й спеціалізація. І всіх об'єднує проект «Татош Банда" з авторською музикою та аранжуванням, гуцульськими співанками та закарпатськими текстами, записаними в 20-х рр. ХХ ст.

Всю розмову читайте тут!