весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/30/kirovogradskii_fregat_peremig_na.htm
Кіровоградський фрегат переміг на всеукраїнських змаганнях! Успішними для вихованців Кіровоградської міської станції юних техників стали Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту (моделі довжиною до 600 мм), які нещодавно завершились в м. Глухів Сумської області.

Наше місто на змаганнях представляли 2 вихованців Кіровоградської міської СЮТ під керівництвом її працівника, майстра спорту СРСР з судномодельнго спорту Крючкова Олександра Костянтиновича.

В напруженій боротьбі загальну перемогу в класі ЕК - 600 (клас військових кораблів), серед 23 учасників, виборов учень 9-го класу КЗ «НВО ЗОШ навчальний заклад І-ІІІ ст. № 17 – центр естетичного виховання «Калинка» Євген Петров (керівник гуртка Олександр Крючков). До речі, за час своєї роботи Олександр Крючков виховав 32 чемпіона України з судномодельного спорту серед юнаків і дорослих, підготував 7 майстрів спорту та 200 кандидатів у майстри спорту. Серед вихованців Олександра Крючкова- чемпіон Європи серед кадетів Валерій Прочуханов.

Незважаючи на дощову погоду під час змагань, модель ЕК – 600 – фрегат нігерійських військових сил, виготовлена Євгеном Петровим була кращою у вправах на точність проходження дистанції, масштабну швидкість та у стендовій оцінці.

Як зазначив директор Кіровоградської міської СЮТ Андрій Каліцький, основне завдання роботи навчального закладу, який він очолює якраз і полягає у вихованні у дітей любові до праці та розвитку у школярів технічної творчості, пише сайт Кіровоградської міськради