весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/3/u_kirovogradi_zatrimani_falshivomonetniki.htm
У Кіровограді затримані фальшивомонетники! Хтось тяжко працює, заробляючи кошти на життя, а хтось шукає більш легких шляхів наживи. Працівниками міліції затримано троє кіровоградців за підозрою у виготовленні та збуті підроблених грошей. У будинку одного із зловмисників оперативники вилучили 20 купюр номіналом 200 гривень з ознаками підробки, повідомляє канал «Кіровоград»

А впіймалися підозрювані на гарячому, коли на одній із кіровоградських автозаправних станцій розрахувалися за надані послуги. Забравши здачу вони поїхали геть, а вже через кілька хвилин оператор АЗС, виявивши, що гроші підроблені, негайно поінформував про це працівників міліції.

По «гарячих слідах» були встановлені особи підозрюваних. Ними виявилися молоді мешканці Кіровограда. І як стало відомо, підробними купюрами чоловіки встигли розрахуватися ще на двох АЗС.

Під час обшуку у будинку третього підозрюваного правоохоронцями були вилучені диск для лазерних систем зчитування із записом зображення двохсотгривневої купюри, чистий папір, а також системний блок персонального комп'ютера та принтер, за допомогою яких молодик і виготовляв «фальшивки».