весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/3/lozinskogo_shukatime_i_milicija_i.htm
Лозінського шукатиме і міліція і СБУ. Слідчий Генпрокуратури направив доручення працівникам МВС встановити місцезнаходження колишнього депутата Віктора Лозінського та доставити його до Головного управління з розслідування особливо важливих справ ГПУ.

За її словами, доставити Лозінського необхідно для проведення з ним слідчих дій у кримінальній справі, порушеній проти нього.

До доручення також додано повістку, зазначила Кисіль.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила постанову про припинення депутатських повноважень Лозінського.

Тим часом адвокат Лозінського заявив, що не знає, де наразі перебуває його підзахисний.

Деякі депутати припускають, що Лозінського вже нема в Україні.

СБУ оголосила у розшук колишнього депутата від БЮТ Віктора Лозінського, який причетний до інциденту на Кіровоградщині, у результаті якого загинула людина.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"На виконання доручення Генпрокуратури розшукується підозрюваний у скоєнні особливо тяжкого злочину громадянин Лозінський Віктор Олександрович, 06.04.1963 р.н., уродженець села Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області, зареєстрований у м. Києві, бул. Лесі Українки, 9, кв. 60", - йдеться у повідомленні.

"Якщо вам відомо про місце перебування Лозінського, просимо звертатися до Служби безпеки України за телефоном довіри: 8 (044) 253-32-14. Анонімність гарантується", - наголосила спецслужба.
Українська правда