весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/3/bilja_112_milioniv_pererahuvala.htm
Біля 112 мільйонів перерахувала до бюджету Кіровоградська митниця! Кіровоградська митниця підбила підсумки своєї діяльності з початку 2009 року. Як відмітив начальник митниці Василь Олександрович Компанієць, за перше півріччя поточного року митницею було перераховано до Держбюджету України 111,98млн.грн., що склало 117 % від показника розпису доходів бюджету, встановленого для митниці Міністерством фінансів, повідомляє Прес-служба Кіровоградської митниці.

Близько 112 мільйонів гривень перерахувала до державного бюджету Кіровоградська митниця за шість місяців поточного року, що склало 117 відсотків від планового завдання, доведеного до митниці. У порівнянні з показником за аналогічний період минулого року сума перерахувань зросла на 3,1 млн. грн. Крім того, Кіровоградська митниця є однією з дев'яти українських митниць, яка виконала план (на 110,9%) по перерахуванню податків і зборів за п'ять місяців поточного року.

Працівники митниці усвідомлюють, що перераховані кошти направляються на вирішення важливих соціально-економічних програм Кіровоградщини та прикладають максимум зусиль для наповнення Державного бюджету України. Так, за результатами вжитих заходів по контролю за базою оподаткування товарів, як одного з основних напрямків із забезпечення повноти стягнення податків та зборів, додаткові надходження до бюджету (за рахунок коригування митної вартості, коду та країни походження товарів) з початку року склали 246,56 тис. грн.