весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/29/nemaye_makroekonomichnih_pidstav_dlja.htm
Немає макроекономічних підстав для девальвації гривні! У цьому переконаний Сергій Тігіпко, який побував із візитом на Кіровоградщині сьогодні, 29 липня. У рамках прес-конференції, що відбулася у Будинку профспілок, Сергій Тігіпко відповів і на питання журналіста, яке стосувалося різкого за останній час зростання курсу долара та, відповідно, девальвації національної валюти.

«На мою думку, немає жодних макроекономічних підстав для девальвації гривні, адже торгівельний баланс нині у державі стабільний, тобто, хоча об'єми експорту та імпорту впали, але вони сальдо у державі позитивне», - пояснив Сергій Тігіпко. І додав, що стабільність гривні залежить від професійності команди, яка керує Національним банком.

«Довіра населення до голови Національного банку, який має бути публічною особою і особисто коментувати ситуацію, а також активна і логічна позиція Нацбанку – ось запорука ефективної роботи цієї інституції», - говорить Сергій Тігіпко, який, нагадаємо, протягом кількох років був головою Національного банку України.

Біографія Сергія Тігіпка - на "Кореспонденте"