весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/29/narodna_samooborona_zvituvala.htm
«Народна самооборона» звітувала про свої досягнення! Під час прес-конференції голова обласної організації «Народна самооборона» Віталій Попіль звітував про роботу організації протягом останнього часу та запевнив журналістів, що відтепер такі публічні звіти будуть щомісячними!

Мова йшла про те, що «Народна самооборона» контролює процеси досягнення справедливості для жителів міста Долинської Кіровоградської області щодо неправомірних дій місцевих підприємців, які забрали у родини Шумейків вирощене насіння, та посприяли, щоб Долинська районна рада відібрала землю.

Також було надано допомогу громадянину Компанійцю М.С. у порушенні кримінальна справи проти кредитної спілки «Україна-Центр», яка незаконними діями відібрана придбаний ним трактор, та намагалася відібрати присадибну ділянку.

Було зупинено незаконне будівництво у підвалі житлового будинку по вулиці Комарова, 44, про що вже писав сайт «весь Кіровоград», а також, зусиллями «Народної самооборони» замовник проведення будівельних робіт був притягнутій до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

Віталій Попіль розповів, що нині також призупинено незаконну приватизацію земельних ділянок городницького кооперативу «Перспективний» та несанкціоноване будівництво гаражів під вікнами житлового будинку за адресою провулок Щєрбаковський, 22.

Офіс надав допомогу громадянці Журовій В.М. у проведені службового розслідування про відмову у порушені кримінальної справи з приводу неналежного розгляду працівниками Ленінського РВ УМВС України в Кіровоградській області заяви щодо вчинення неправомірних дій, а також надав допомогу громадянину Дейкун О.І. у порушенні кримінальної справи проти осіб, які завдали йому фізичної шкоди!