весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/29/na_kirovogradshini_gorit_suha_trava.htm
На Кіровоградщині горить суха трава. Протягом доби виникло 6 пожеж сухої трави на відкритих територіях, а саме: Кіровоградський район, с. Соколівське – 50 кв м та 10 га, с. Велика Северинка – 2 га, причини даних загорань встановлюються.

Через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб зайнялося 170 кв м сухої трави у м. Долинська, 2 кв м по вул. Київській, що в обласному центрі та 10 кв м у с. Петрівському Знам'янського району. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

28.07.09 Кіровоградський район, с. Нова Павлівка: виникла пожежа 15 кв м домашніх речей в житловому будинку. Причина – встановлюється.

28.07.09 м. Новоукраїнка, вул. Короленка: через пустощі з вогнем 5-річного онука господарки виникла пожежа 8 кв м покрівлі господарчої споруди.

28.07.09 м. Кіровоград, вул. Жадова: виникла пожежа електролічильника та електропроводки у під'їзді дев'ятиповерхового житлового будинку. Причини та збиток - встановлюються.

28.07.09 м. Кіровоград, вул. Кропивницького: місцевими рятувальниками надано допомогу господарю по відкриванню дверей його квартири.