весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/29/golovanivskii_prokuror_perekresliv.htm
Голованівський прокурор перекреслив роботу всієї прокуратури! На Кіровоградщині за поточний рік не розкритими залишаються 5 вбивств. Про це повідомив Геннадій Тюрін, прокурор Кіровоградської області під час сьогоднішнього розширеного засідання колегії в прокуратурі.

Підбиваючи підсумки роботи за перше півріччя Геннадій Тюрін повідомив, що за цей період до органів прокуратури надійшло 4 тисячі звернень громадян, збільшилася кількість розбоїв та грабежів, а от кількість ДТП зменшилась на 31%.

Окрім цього було викрито 7 організованих злочинних груп та конвертаційий центр, що діяв 4 роки. Четверо організаторів цього центру знаходяться під вартою.

Геннадій Тюрін також відмітив, що за пів року до відповідальності за фактами хабарництва в органах влади притягнуто 5 працівників органів внутрішніх справ, 3 податківців та 2 працівників СБУ.

Наприкінці свого виступу Геннадій Тюрін зауважив, що всю піврічну роботу органів прокуратури, всі досягнення перекреслили події, що не так давно трапилися в Голованіському районі, до яких причетний районний прокурор.