весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/29/bilsha_polovina_borgu_kirovogradshini.htm
Більша половина боргу Кіровоградщини по зарплатах припадає на Олександрію! Загальна сума невиплаченої заробітної плати на 1 липня 2009р. по області становила 47,7 млн.грн., що склало 14% фонду оплати праці, нарахованого за червень 2009 року.

Більше половини усього боргу області припадало на підприємства м.Олександрії та промисловості, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств становила 74,1%.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати перед працівниками економічно активних підприємств в сімнадцяти районах області: Бобринецькому, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському, Знам'янському, Компаніївському, Маловисківсь-кому, Новоархангельському, Новомиргородському, Олександрівському, Олександрійському, Онуфріївському, Петрівському, Світловодському, Ульяновському, Устинівському.

На 1 липня 2009р. вчасно не отримали заробітну плату 6 тис. осіб, що склало 2,9% загальної кількості найманих працівників, з яких 56,9% – зайняті на підприємствах промисловості. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 4208 грн., що в 2,6 р.б. розміру середньої заробітної плати штатних працівників за червень 2009р.
У структурі боргу сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів склала 21%. Найбільша питома вага боргу цих підприємств припадала на міста Світловодськ (39,7%) та Кіровоград (19,3%).

На підприємствах, які призупинили виробничо-господарську діяльність у 2008р. та попередніх роках (економічно неактивні), заборгованість із виплати заробітної плати на 1 липня 2009 р. становила 2,3 млн.грн.