весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/28/svitlovodskii_ta_gaivoronskii.htm
Світловодський та Гайворонський - "найазартніші" райони Кіровоградщини! З початку введення в дію Закону «Про заборону грального бізнесу в Україні», з метою забезпечення контролю за його виконанням та недопущення фактів незаконної діяльності суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність в сфері грального бізнесу, в державній податковій адміністрації в Кіровоградській області було створено 23 робочих групи. Їх основним завданням є проведення перевірок не тільки в денний час, але й у вечірній та нічний. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Щодобово на варті дотримання законності знаходяться 136 співробітників податкових інспекцій області, 52 з яких – податкові міліціонери. Про результати їх роботи красномовно говорить вилучення з незаконного обігу 70 гральних автоматів на загальну суму біля 1 мільйона 100 тисяч гривень, виявлення та припинення діяльності 8 гральних закладів. Для порівняння – з початку поточного року силами податкової міліції області вилучено грального обладнання на загальну суму близько двох мільйонів гривень.

Самими «азартними» районами області стали Світловодський (вилучено 32 автомата) та Гайворонський – (10 гральних автоматів). Незрозуміло, що переконало горе-бізнесменів у безкарності – віддаленість від обласного центру чи жадібність до швидкої наживи? Разом з тим не тільки величина штрафних санкцій (5 мільйонів 40 тисяч гривень), але й результати роботи податкових органів повинні примусити всіх без виключення ділків замислитись – чи варто ризикувати?