весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 липня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/7/28/realizacija_produkciyi_pidpriyemstv.htm
Реалізація продукції підприємств відбувається із втратою доходів. В сфері матеріального виробництва та послуг проведеними ревізіями підприємств державного сектору економіки встановлено загальну тенденцію до втрат доходів внаслідок реалізації продукції або надання послуг за цінами, що є нижчими від собівартості. Про це повідомляє прес-служба контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області.

Так, ревізією виробничого підрозділу «Кременчуцький судноплавний шлюз» ДП «Укрводшлях» встановлено втрату протягом 2007-2008 років доходів в загальній сумі 4,9 млн.грн. внаслідок надання послуг по шлюзуванню суден, за вартістю, що є нижчою від собівартості.

По структурним підрозділам Адабаське та Знам'янське кар'єроуправління державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» встановлено втрату в 2008 році доходу від реалізації щебеневої продукції нижче від собівартості на суму 135,4 тис.грн. та 210,1 тис.грн. відповідно.

Також встановлено порушення законодавства, що регулює сферу державних закупівель. Так, Адабаським кар'єроуправлінням в 2008 році без проведення тендерних закупівель було укладено договори та оплачено роботи по реконструкції кар'єру на загальну суму 1,2 млн.грн.